Prémium členstvo kurzov programovania - AKO NA WEB
Dôležitá informácia: Po 10 rokoch fungovania, sme sa rozhodli ukončiť našu činnosť.
Všetky kurzy postupne umiestníme na YouTube ZADARMO.
Veľká vďaka všetkým, ktorí podporili našu snahu.
Prístup na 1 rok ku všetkým kurzom
399
Naša najvýhodnejšia ponuka, kde získaš ročný prístup ku všetkým našim kurzom a ušetríš niekoľko stoviek EUR. Pre tých, ktorí to myslia naozaj vážne ;).

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Sú kurzy určené aj pre úplných začiatočníkov?
Naše kurzy sú vhodné aj pre úplných začiatočníkov. Cieľom akonaweb.sk je, aby sa začiatočník, či mierne pokročilý, dostal na vyššiu úroveň. Naše kurzy majú všetky potrebné informácie, ktoré sú potrebné na tvorbu kvalitných web stránok a to krok po kroku.
Čo znamená, že učíte na praktických príkladoch?
Sme presvedčení, že väčšina študentov, ktorí sa učia čokoľvek, nie len programovanie, nevedia, ako to využiť v praxi. A práve preto máme kurzy, ktoré ťa naučia vytvoriť reálne web stránky s rôznymi doplnkami, ako si vytvoriť aj vlastný redakčný systém, ktorý komunikuje s databázou.
Aké kurzy sú v ponuke?
Zameriavame sa predovšetkým na online kurzy pre začiatočníkov a mierne pokročilých, ktorí chcú naštartovať svoju kariéru programátora tvorby web stránok. Práve týmto sme jedineční, keďže sa zameriavame na jeden smer, čo ti umožní mať všetko potrebné na jednom mieste. Našu ponuku postupne rozširujeme o ďalšie a ďalšie kvalitné online video tutoriály, ktoré z teba urobia web programátora.
Čím ste iní?
Nie len praktické zameranie je to, čo nás odlišuje od konkurencie. U nás neuvidíš natočené video, ktoré by nebolo vopred pripravené a otestované. Proste my najskôr vymyslíme projekt, potom si ho dobre otestujeme, nahráme zvukovú stopu, potom natočíme video a pekne to spojíme. Je to viac práce pre nás, ale práve týmto šetríme najviac tvojho času. Úzko sa zameriavame na vývoj web stránok. Má to takú výhodu, že všetky potrebné informácie o weboch máš na jednom mieste.
Poskytujete zdrojové súbory?
Každý robí chyby a my to vieme. Človek, keď sa zasekne, tak nevie vždy nájsť chybu a preto pri kurzoch, kde je praktický príklad, vždy v konkrétnom videu sú zdrojové súbory, s ktorými si môžeš porovnať svoju prácu, či to máš tak ako aj my. Navyše to všetko môžeš použiť aj pri tvojich osobných projektoch. Sú to všetko hotové riešenia, ktoré sú užitočné pre väčšinu projektov.
Ako môžem využívať kurzy?
Po uhradení kurzov ti poskytneme prihlasovacie údaje, ktorými sa prihlásiš a môžeš pozerať všetky kurzy online. Videá sú nahrávané v HD kvalite a sú kompatibilné so všetkými najpoužívanejšími prehliadačmi.
Čo keď nerozumiem niektorým častiam v kurzoch?
Aj napriek tomu, že sa snažíme o čo najkvalitnejší materiál a o čo najdetailnejšie rozobranie tematiky, každému z nás to "páli" ináč. Pokiaľ ti čokoľvek nie je jasné, tak nám napíš a my ťa navedieme. Môžeš nám poslať svoj kód a s čím máš problém a my ti vysvetlíme, kde si urobil chybu.
Dá sa získať zľava?
Pre našich existujúcich, ale aj nových zákazníkov robíme rôzne akcie, zľavy a webináre. Stačí si na titulnej stránke stiahnuť "kompletný návod", kde zadáš e-mailovú adresu a my ti v prípade akcie, zľavy pošleme email.