AKO NA WEB: Kurzy

Domov >> Kurzy

Kurzy

Prémium video kurz HTML a CSS

Ako sa naučiť tvoriť web stránky

 

HTML a CSS
- reálna web stránka pre stavebnú firmu -

Základy HTML a CSS sú v tomto video kurze vysvetlené na reálnom príklade. Tento video tutoriál je výsledkom niekoľkých mesiacov skúmania najdôležitejších poznatkov o HTML a CSS, s dôrazom na využitie v praxi.

... VIDEO KURZ HTML a CSS LEN ZA 69,- € ...

..:: pozrieť kurz ::..


 

Prémium video kurz BOOTSTRAP-u

Ako sa naučiť tvoriť responzívne web stránky pomocou Boostrap-u

 

BOOTSTRAP 
- reálna web stránka pre eshop s oblečením -

Na reálnom príklade si osvojíš BOOTSTRAP a jeho najužitočnejšie komponenty. BOOTSTRAP je užitočný nástroj, ktorý ti uľahčí tvorbu responzívnych web stránok. Nauč sa vytvrárať responzívne web stránky, pretože v súčasnosti to je pre front-end developera nutnosť poznania.

... VIDEO KURZ BOOTSTRAP-U LEN ZA 79,- € ...

..:: pozrieť kurz ::..


 

Prémium video kurz JAVASCRIPT-u

Ako sa naučiť tvoriť dynamicke web stránky pomocou JavaScript-u

 

JAVASCRIPT
- reálna príklady využitia a treťostranové knižnice -

JavaScript je dynamický skriptovací jazyk, ktorým môžeš rozpohybovať svoju stránku. Môžeš používať rôzne treťostranové JavaScriptové knižnice, ktorými vytvoríš napríklad interaktívnu obrázkovú galériu, či slider. JavaScript je veľmi populárny jazyk a v tomto video kurze ťa naučím základy a jeho najdôležitejšie pojmy na 6tich praktických príkladoch.

... VIDEO KURZ JAVASCRIPT-U LEN ZA 89,- € ...

..:: pozrieť kurz ::..


 

Prémium video kurz JQUERY

Ako sa naučiť tvoriť dynamicke web stránky pomocou jQuery

 

JQUERY
- reálna príklady využitia a treťostranové knižnice -

jQuery je knižnica, ktorá ti uľahčí prácu s JavaScriptom. V tomto video tutoriály sa zameriavam na použitie najužitočnejších jQuery funkcií či eventov a hlavne na vytvorenie 5tich praktických - reálnych príkladov. Rozoberám vo video kurze odchytávanie rôznych selektorov. Video tutoriál obsahuje postupy ako vytvárať vlastné riešenia a ako postupovať pri algoritmovaní pomocou  jQuery.

... VIDEO KURZ JQUERY LEN ZA 59,- € ...

..:: pozrieť kurz ::..


 

Prémium video kurz PHP & SQL

Ako sa naučiť tvoriť dynamicke web stránky pomocou PHP

 

PHP & SQL
- vytvor si vlastný CMS systém -

PHP je programovací(skriptovací) jazyk na strane servera, ktorý je nutné použiť ak chceš vytvoriť Blog, Eshop alebo inú stránku, ktorá už spracováva vstupy od užívateľa. V tomto video kurze PHP ti dám kompletné informácie ako sa takéto systémy vytvárajú. Taktiež ti ukážem základy SQL, ktorý slúži na komunikáciu s databázou MySQL. Tento reálny príklad ti dá obraz ako sa naučiť programovať BACKEND.

... VIDEO KURZ PHP AKCIA - 69,- € ...

..:: pozrieť kurz ::..


 

HTML a CSS - kurz zadarmo

Ako sa naučiť tvoriť web stránky

 

Rýchly prelet HTML a CSS
- video kurz pre začiatočníkov -

Ak si si prečítal môj e-book "Rýchlobúk HTML a CSS", tak toto je taká opakovačka najdôležitejších pojmov HTML a CSS pre začiatočníkov. V HTML a CSS je veľa pojmov, ale v tomto video kurze som sa zameral na tie najdôležitejšie fakty jazykov HTML a CSS.

... VIDEO KURZ HTML a CSS ZADARMO ...

..:: pozrieť kurz ::..


 

BOOTSTRAP - video kurz zadarmo

Ako sa naučiť tvoriť responzívne web stránky

 

BOOTSTRAP
- video kurz pre začiatočníkov -

Video tutoriál Bootstrap pre začiatočníkov, ti vysvetlí benefit tohoto framework-u. Ako pripojíš Bootstrap do svojej existujúcej web stránky a ako využiješ tento framework v praxi, ti ukážem v krátkych videách, pri ktorých posunieš svoje znalosti o tvorbe web stránok na vyššiu úroveň. Hlavný benefit Bootstrap-u je responzívny design web stránok a túto temtatiku, by mal ovládať každý dobrý front-end developer.

... VIDEO BOOTSTRAP-u ZADARMO ...

..:: pozrieť kurz ::..


 

JAVASCRIPT - video kurz zadarmo

Ako sa naučiť tvoriť JavaScript

 

JAVASCRIPT
- video kurz pre začiatočníkov -

Základný video kurz JavaScript/u pre začiatočníkov. V kurze ti vysvetlím základy JavaScript/u na praktických príkladov. Naučíš sa tento interaktívny jazyk na strane client-a a pochopíš základnú syntax jazyka JavaScript. JavaScript je obšírny jazyk, ktorý sa používa či už v prostredí tvorby web stránok, ale aj napríklad pri hybridných riešeniach tvorby mobilných aplikácií.

... VIDEO KURZ JAVASCRIPT/u ZADARMO ...

..:: pozrieť kurz ::..


 

JQEURY - video kurz zadarmo

Ako sa naučiť používať jQuery

 

JQEURY
- video kurz pre začiatočníkov -

Základný video kurz jQuery pre začiatočníkov. V tomto video kurze sa naučís, ako ti uľahčí jQuery prácu s JavaScriptom. Pri tzv. front-end/e je už priam nevyhnutná znalosť tohoto API. Je to JavaScriptová treťostranová knižnica, ktorá je veľmi populárna a takmer každá web stránka ju už používa. Preto som vytvoril tento rýchly video tutoriál, ktorý ťa naučí základy jQuery.

... VIDEO KURZ JQUERY ZADARMO ...

..:: pozrieť kurz ::..


 

PHP - video kurz zadarmo

Ako sa naučiť používať PHP - základy

 

PHP
- video kurz pre začiatočníkov -

Základy PHP skriptovacieho jazyka. V tomto video tutoriály ti ukážem základnú syntax PHP jazyka, pozrieme sa na podobnosť s jazykom JavaScript. Vysvetlím ti aký je rozdiel medzi skriptovaním na strane klienta(JavaScript) a na strane servera(PHP). Vytovríme jednoduchý kontaktný formulár v PHP s kombináciou HTML, ktorý používa vstavanú PHP funkciu mail() na odoslanie aj HTML e-mailu. 

... VIDEO KURZ PHP ZADARMO ...

..:: pozrieť kurz ::..