AKO NA WEB: Prémium video kurz HTML a CSS

Domov >> Prémium video kurz HTML a CSS

Prémium video kurz HTML a CSS

Pokiaľ sa chceš naučiť tvoriť web stránky a vedieť programovať, tak som pre teba prichystal extrémne užitočný video návod na reálnom príklade.

>> CENA 69,- € <<

Tento návod som chystal pol roka a dal som si na ňom naozaj záležať.
A aj preto ti ponúkam garanciu vrátenia peňazí.

..:: pozrieť kurz ::..

Nauč sa HTML a CSS na praktickom a reálnom príklade. V tomto video kurze sú spomenuté všetky dôležité pojmy týkajúce sa HTML a CSS.

Vo videu sa naučíš používať program na úpravu HTML a CSS. Naučíš sa čo sú to HTML tagy a ako sa delia. HTML tagy majú atribúty, teda dodatočné vlastnosti, ktorými tagy viac špecifikuješ a preto sa pozrieme na ich praktické využitie. Tiež vo video kurze rozoberám správny zápis HTML tagov, čo je to kríženie HTML tagov a ako si sprehľadníš svoj kód.

Video tutoriál obsahuje všetky dôležité či už párové alebo nepárové HTML tagy, ktorými vytvoriš hlavičku, pridáš logo, pomocou tagou UL nastavíš navigáciu, ale aj použitie komplexnejších HTML tagov ako table v ďalších sekciách.

Layout je kostra web stránky a zvykne sa na ňu používať boxing model. Je to téma, ktorá už siaha do CSS jazyka a je to pojem, ktorý robí problém začiatočníkom. Ďalší problem začiatočníkov je tzv. obtekanie alebo floating, ktorému tiež venujem podstatnú časť výučby. Podrobne tu rozoberám všetky CSS vlastnosti a ich hodnoty, aby si vedel ako ich môžeš využiť v praxi.

Po zvládnutí základnych HTML a CSS pojmov je druhá časť video kurzu venovaná vytvoreniu reálnej web stránky pomocou oboch jazykov HTML aj CSS.