AKO NA WEB: Prémium video kurz BOOTSTRAP - responzívny design

Domov >> Prémium video kurz BOOTSTRAP - responzívny design

Prémium video kurz BOOTSTRAP - responzívny design

Nauč sa tvoriť responzívne web stránky pomocou framework-u Bootstrap.

>> CENA 79,- € <<

Video tutoriál Bootstrap-u na reálnom príklade responzívnej web stránky pre eshop s oblečením.

Všetky najdôležitejšie komponenty Bootstrap-u + kompletný web vytvorený od "NULY" !
GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ !

 

 

..:: pozrieť kurz ::..


Vytvorenie responzívnej web stránky v HTML a CSS bolo vždy dosť obtiažne. Preto ti odporúčam naučiť sa najrozšírenejší framework na tvorbu responzívnych webov a to BOOTSTRAP.

V tomto video tutoriály Bootstrap pre eshop s oblečením si osvojíš najväčšiu zbraň tohoto framework-u a to grid systém 12 stĺpcov. Naučíš sa čo ako používať najužitočnejšie komponenty Bootstrap-u ako navigácie s toogle buttonom zobrazeným pri menších zariadeniach ako mobily, ako si sám naštýluješ alebo prepíšeš defaultné štýly Bootstrap-u či ako zakomponuješ Boostrap dropdown menu.

Vysvetlím ti ako používať Bootstrap Carousel/Slider a to hneď na 3 rôznych príkladov. Zakomponuješ treťostranové CSS a JavaScript knižnice (3rd party library) na animácie a dynamické slidovanie do konkrétnych sekcií tvojej single page stránky. Vo video tutoriály je vysvetlený Grid systém Bootstrap-u na viacerých miestach a tiež ako sa používa offset, či vnáranie riadkov do riadkov. Vo videách vysvetľujem rozdiely medzi container a container-fluid a ako si dať pozor na CSS vlastnosti padding a margin pri používani grid systému v Bootstrape.

Video tutoriál obsahuje aj návod ako skryješ jednotlivé časti stránok pri určitom zobrazení. Použiješ komponenty Bootstrap-u ako input-group / inline formuláre spolu s popup-mi / modal oknami Bootstrap-u. Tiež ako sa používajú rôzne message v Boostrape alebo ináč povedané alert-y.

V single page stránkach je skvelé, keď jednotlivé položky hlavného menu sa menia pri skrolovaní do jednotlivých sekcií a túto "fičurku" podporuje aj framework Bootstrap. Volá sa scrollspy a v tomto video tutoriály ti ukážem ako sa používa.

Užitočným komponentom Bootstrap-u sú aj tzv. taby. Problém pri nich je, že sa ťažko štýlujú, ale vo videách ukazujem aj ako prepisovať predvolené štýly Bootstrap-u.

Tento video tutoriál Boostrap-u je kompletný návod ako vytvoriť single page stránku so sekciami, ktoré sa používajú v takmer každom projekte či už prezentačnej web stránky alebo aj e-shope.